Skarbiec Koronny i Muzeum Dominikanów w Krakowie już otwarte

Jeśli znasz markę INTERPLASTIC i zapytano by Cię, z czego słynie, prawdopodobnie powiedziałbyś, że ze sprzętu sportowego.

I oczywiście jest to w 100% poprawne, ponieważ produkcja artykułów sportowych jest podstawową działalnością INTERPLASTIC od prawie 40 lat.

Jednocześnie jesteśmy prawie pewni, że zdziwisz się, gdy usłyszysz o drugiej branży, w którą naprawdę jesteśmy zaangażowani od kilku lat… Aby zobaczyć, czym jeszcze się zajmujemy, wystarczy odwiedzić jedno z wielu nowoczesnych muzeów zlokalizowanych w Polsce. Mamy przyjemność zaprezentować niektóre z naszych najnowszych realizacji:

1) Muzeum Dominikanów w Krakowie – gdzie w tym roku z okazji 800-lecia klasztoru otwarto nowe muzeum. Firma INTERPLASTIC dostarczyła tam kilkanaście gablot wystawienniczych, zaprojektowanych i wykonanych wg indywidualnego projektu.

2) Skarbiec Koronny będący jedną z głównych wystaw stałych Zamku Królewskiego na Wawelu, dla którego zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy dziesiątki specjalistycznych, zaawansowanych technologicznie gablot muzealnych. W przypadku tego projektu jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ w tych gablotach przechowywane są prawdziwe skarby i precjoza szczególnie ważne dla dziedzictwa kulturowego i historii Polski.

 

Byliśmy i jesteśmy niezmiernie dumni, że mamy możliwość uczestniczenia w zdecydowanej większości projektów tworzenia i odnawiania muzeów w Polsce i gorąco zachęcamy do ich odwiedzenia i zobaczenia owoców naszej ciężkiej pracy.