Skip to content

Certyfikaty

Certyfikat ISO 9001:2015

Nasza firma od początku istnienia postrzegana jest jako dostawca najwyższej jakości produktów. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz nagrody.

Teraz dołącza do nich certyfikat jakości zgodny z normą ISO 9001:2015 .
Z dumą informujemy, że wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 przyznany przez TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy przekonani, że uzyskany certyfikat będzie dla Klientów Interplastic kolejnym potwierdzeniem niezawodności naszych produktów. Ułatwi nam on rozpoznanie rosnących oczekiwań Klientów i jak najlepsze ich spełnianie.

Certyfikat IHF

Jako pierwszy producent w Polsce i siódmy na świecie uzyskaliśmy Certyfikat IHF (International Handball Federation) na produkowane bramki do piłki ręcznej.
Certyfikat ten jest potwierdzeniem spełniania przez wyroby Interplastic najwyższych wymogów jakościowych określonych przez Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej.

Bramka_RIO_IHF
bramka_IFF

Certyfikat IFF

Certyfikat IFF (International Florball Federation) na produkowane bandy oraz bramki do unihokeja.

Certyfikat bezpieczeństwa B

Produkty Interplastic posiadają: Certyfikat zgodności z normą lub uprawniający do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B wydany przez jednostkę certyfikującą akredytowaną przez Polskie Centrum Akredytacji

 

UWAGA: W świetle obowiązującego prawa, wszystkie urządzenia instalowane w obiektach użyteczności publicznej muszą spełniać obowiązujące normy i posiadać certyfikaty uprawniające do oznakowania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B.

SONY DSC
Hermes

Certyfikat Złoty Płatnik 2015

Od początku istnienia firmy przykładaliśmy szczególną wagę do terminowego regulowania należności. Właśnie dlatego otrzymaliśmy wyróżnienie i zostaliśmy powitani w elitarnym gronie rzetelnych i zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2015 roku.

Wyróżnienie to jest docenieniem naszej terminowości w regulowaniu zobowiązań oraz zachowania najwyższych standardów płatniczych.

Nagrody na przestrzeni lat

 

Nasza firma była wielokrotnie doceniana i wyróżniana za swoją działalność i najwyższej jakości produkty. Przykładami takich nagród są:

  • Dyplom uznania Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego 2001
  • Najlepsza oferta targów “Sport-Rekreacja 2001”
  • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 1991
  • Medal Prezydenta Miasta Gdyni – Gdynia bez barier 2001
  • Medal Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu – Najlepszy produkt targów “Sport – Rekreacja” w kategorii sprzęt sportowy 1996, 1999, 2000, 2001, 2002
  • Najlepszy produkt targowy w kategorii Wyposażenie Obiektów Sportowych, I Miejsce X Międzynarodowe Targi Mody, Sprzętu i Budownictwa Sportowego Sport – Rekreacja 2004
  • Medal Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Najlepszy produkt targów “Sport – Rekreacja” w kategorii Sprzęt Sportowy 2003, 2004
  • Srebrny Medal Akademii Polskiego Sukcesu, Warszawa 2005
  • Nagroda Prezydenta Miasta Gdyni dla Partnera Gdyńskiego Sportu 2003, 2004
nagrody