Skip to content

O firmie Interplastic

35 lat doświadczenia

gwarancją wysokiej jakości wyrobów i profesjonalnego serwisu

Produkujemy, wyprzedzając Twoje potrzeby

Specjalizujemy się w realizacji zamówień na gotowe wyroby, podzespoły oraz elementy  wykonywane z metalu, tworzyw sztucznych i drewna.

Własny park maszynowy umożliwia nam dostarczenie Klientowi najwyższej jakości usług produkcyjnych. Należy do nich cięcie, gięcie i spawanie materiałów wraz z ich zabezpieczeniem antykorozyjnym poprzez malowanie, anodowanie lub cynkowanie.

Posiadamy własny dział konstrukcyjny, dzięki czemu możemy wdrażać innowacyjne technologie, skupiając się nie tylko na obecnych, ale przede wszystkim na przyszłych potrzebach Klientów.

firma500x283

Nowoczesne technologie z myślą o rozwoju naszych Klientów

Ponad 30-ci lat doświadczenia uczyniło nas liderem w branży produkcji sprzętu sportowego w Polsce oraz jednym z czołowych producentów na świecie. Najlepszym potwierdzeniem osiąganych sukcesów jest fakt, że wyposażamy 
w sprzęt sportowy największe obiekty sportowo-widowiskowe, na których odbywają się imprezy najwyższej rangi – takie jak Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, Igrzyska Olimpijskie oraz inne wydarzania kulturalne.

Od 1985 roku czołowym faktorem naszej działalności jest wymiana gospodarcza. Obecnie eksportujemy swoje wyroby oraz technologie do ponad 50 krajów na całym świecie jednocześnie importując z ponad 10-ciu.

Ponad 100 pracowników na powierzchni ponad 10 000 m2 każdego dnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów z całego świata, aby dostarczyć najwyższej jakości produkty oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Jako ambasador polskiej gospodarki na świecie, promujemy wartości takie jak: rodzinne tradycje, niezawodna jakość oraz innowacyjne rozwiązania.

Serdecznie zapraszam do współpracy
Jan Żółtowski
Dyrektor Zarządzający

Poznaj naszą firmę

Nasze wartości dzięki którym także Twoja firma wyróżni się na rynku

Pasja

Pasja

Doświadczenie

Doświadczenie

Tradycja

Tradycja

Precyzja i jakość

Precyzja i jakość