Skip to content

CSR

Na przestrzeni 30-tu lat swojej działalności, mocno zaznaczyliśmy swoją obecność nie tylko jako producent najwyższej jakości sprzętu sportowego. Przez wszystkie te lata uczestniczyliśmy w dziesiątkach projektów z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Jak wspieramy sport?

Partner techniczny Akademii Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka

Swoimi działaniami w obszarze odpowiedzialności społecznej nakierowanej na sport, szczególną troskę przywiązujemy do wsparcia rozwoju najmłodszych. Chętnie uczestniczymy w projektach, które przyczyniają się do promocji aktywności fizycznej i budują zdrowe nawyki sportowe u przyszłych gwiazd naszego sportu.

Dlatego właśnie od wielu lat jesteśmy partnerem technicznym Akademii Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka.

Siodmiak
Stadion_letni

Stadion Letni

Gdy tylko pojawiają się pierwsze słoneczne promienie, wspólnie z Moloteką zapraszamy Was do Gdańska Brzeźna, gdzie na Stadionie Letnim możecie wypróbować bramki do piłki ręcznej plażowej oraz piłki nożnej plażowej wyprodukowane i dostarczone przez naszą firmę.

ARKA Gdynia

Jak na firmę z Trójmiasta przystało, wspieramy Trójmiejskie drużyny piłki nożnej. Jest wśród nich ARKA Gdynia

ARKA
IP_team

Drużna INTERPLASTIC

Skoro o piłce nożnej mowa…Mamy też własną drużynę, której kapitanem jest nasz pracownik – Marcin. Drużyna Interplastic dzielnie walczy w rozgrywkach trójmiejskiej trzeciej ligii.

ATOM TREFL SOPOT

Kolejna drużyna, którą wspieramy jako partner techniczny to Atom Trefl Sopot – czyli nasze Trójmiejskie “Atomówki”.

Atomowki
Energa

Interplastic Olimpia Osowa

Unihokej? To wlaściwie od niego zaczyna się sportowa historia Interplastic.
Dlatego z takim sentymentem i zaangażowaniem, od początku jej istnienia, wspieramy Interplastic Olimpia Osowa.

Jak wspieramy edukację?

Prelekcje na Uczelniach

Regularnie spotykamy się ze Studentami, przeprowadzając prelekcje oraz ćwiczenia, które mają uświadomić osoby dopiero wstępujące na ścieżkę kariery, jakie oczekiwania będzie miał w stosunku do nich przyszły pracodawca.

dni_kariery
dni_kariery_wizyta_gimnazjalistow

Wizyty uczniów i studentów w siedzibie Interplastic

Podczas wizyt w firmie uczniowie i studenci mają możliwość zobaczyć jak wygląda praca biurowa a także przejść się po hali produkcyjnej. Zobaczyć jak wyglądają maszyny, w jaki sposób się z nich korzysta a także dotknąć dopiero co wyprodukowany produkt.

Program stażowy

Prowadzimy program stażowy, adresowany głównie do studentów Politechniki Gdańskiej. Po trwającym trzy miesiące stażu, student który spełni nasze oczekiwania ma szansę na stałe zatrudnienie.

International_Career_Day