Bramki do unihokeja

Bramki do unihokeja – jak wybrać odpowiednią?

Wybór odpowiedniej bramki do unihokeja, to często niełatwa decyzja.  Niezależnie od tego czy zakupujesz bramkę na halę sportową na której odbywają się rozgrywki najwyższej rangi, czy też potrzebujesz odpowiedniej bramki na salę gimnastyczną, do przeprowadzenia zajęć Wychowania Fizycznego. Wybór ten niesie wiele pytań o odpowiednie wymiary oraz jakość bramki.

 

Bramki do unihokeja Interplastic

Od przeszło 30-tu lat Interplastic jest producentem najwyższej jakości sprzętu do unihokeja. W naszej ofercie obok band, kijów i piłek, znajdziesz też solidne bramki.

Wszystkie nasze bramki, cechuje solidność i dbałość nawet o najmniejsze detale.

 

Bramki do unihokeja Interplastic - meczowe

Wśród naszych bramek, znajdziesz bramkę meczową z certyfikatem IFF – jest to certyfikat Międzynarodowej Federacji Unihokeja.

Ta profesjonalna, pełnowymiarowa bramka meczowa, posiada wymiar 160x115 cm. Więcej informacji na jej temat znajdziesz w katalogu produktów Interplastic na http://katalog.interplastic.pl/bramka-do-unihokeja-meczowa/

 

Bramki do unihokeja Interplastic - składane

W naszej ofercie znajdziesz też bramki uniwersalne, składane. Cechuje je wyjątkowa lekkość, przy czym są bardzo wytrzymałe.

Bramki te znajdziesz w wymiarach:

160 x 115cm

105 x 90cm

90 x 60cm

 

Wszystkie nasze bramki posiadają certyfikat bezpieczeństwa B. Jest to szczególnie ważne przy organizacji profesjonalnych rozgrywek unihokeja a także przy zakupie bramek na potrzeby zajęć WF w szkole.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą bramek do unihokeja Interplastic: http://katalog.interplastic.pl/bramki/

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

marketing@interplastic.pl