Wykładzina ochronna – czyli zabezpiecz podłogę przed zniszczeniami

Wykładzina ochronna – skuteczne zabezpieczenie dla podłóg sportowych

Coraz więcej hal sportowych musi funkcjonować jako hale wystawowe lub miejsca używane do wydarzeń publicznych lub społecznych

W związku z tym muszą one spełniać wymogi sportowców, ale dodatkowo oczekuje się, że będą używane do różnych innych celów.

Już na etapie projektowania hali sportowej przypominamy o tym fakcie naszym Klientom – opowiada Krzysztof Wawrzak, Dyrektor Handlowy firmy Interplastic Roger Żółtowski.

Jeśli istnieje zwiększone ryzyko uszkodzenia mechanicznego lub wystąpienia silnego zanieczyszczenia, zaleca się ochronę wszystkich podłóg. W ten sposób górna powierzchnia podłogi chroniona jest przed potencjalnymi uszkodzeniami. Tym samym przedłużając  jej trwałość.

Imprezy poza sportowe na twojej hali - dlaczego wykladzina ochronna?

- Na przestrzeni lat, odwiedzaliśmy różnego rodzaju obiekty, które mieliśmy okazję wyposażać lub w których przeprowadzaliśmy prace związane z serwisem lub konserwacją. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami gdy piękne po ich położeniu podłogi, kilka miesięcy później, zamiast przyciągać wzrok, oszpecały salę – kontynuuje Dyrektor Wawrzak – Działo się tak, gdy osoby decyzyjne w kwestii remontów obiektów, nie zagospodarowały budżetu na odpowiednie zabezpieczenie podłóg w trakcie imprez poza sportowych.

 

Na rynku dostępnych jest wiele opcji wykładzin ochronnych. Większość z nich posiada przylegający spód, który nie wymaga dodatkowego podklejania a wierzch jest antypoślizgowy. Są to wykładziny niebrudzące się, odporne na uszkodzenia mechaniczne, czy wielokrotne zwijanie i rozwijanie, rozciąganie oraz gięcie.

Z całą pewnością okres karnawału, to najlepszy czas aby w myśl powiedzenia: przezorny zawsze ubezpieczony, pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu swoich podłóg przed przypadkowymi zniszczeniami.

Zapraszamy po więcej informacji na temat wykładzin ochronnych na http://katalog.interplastic.pl/hale-sportowe-pl/

Klienci, którzy zaopatrzają się u nas w wykładziny ochronne, często decydują się też na zakup wózka do przewozu wykładziny. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na: marketing@interplastic.pl