Oferta pracy: KONSTRUKTOR URZĄDZEŃ UŻYTKOWYCH

Interplastic to firma z 30-to letnim doświadczeniem na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chętnych do współpracy w obszarze szeroko rozumianej sprzedaży na stanowisku:

KONSTRUKTOR URZĄDZEŃ UŻYTKOWYCH

Obowiązki:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej;
  • Przygotowanie rysunków technicznych;
  • Kooperacja z Działem Handlowym i Technicznym;

Nasze oczekiwania:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz technologicznej;
  • Praca z programami Autodesk AutoCad, Autodesk Inventor;
  • Projektowanie + Konstrukcja urządzeń;
  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem;
  • Dokładność,  staranność, dobra organizacja czasu pracy;
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie produkcyjno-handlowej o 30 letniej ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Rozbudowane szkolenie wdrożeniowe;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.