Największa lekcja WF-u! Rekord Guinnessa pobity na bramkach do piłki ręcznej Interplastic!

Bramki do piłki ręcznej dla dzieci? Nasza firma od lat uczestniczy w wielu ciekawych projektach, których ideą jest wspieranie rozwoju sportu wśród najmłodszych. Tym razem przyłączyliśmy się do wyjątkowej akcji zorganizowanej przez Fundację Akademię Sportu. Na potrzeby wydarzenia, dostarczyliśmy nasze profesjonalne bramki do piłki ręcznej!

 

Bramki do piłki ręcznej dla dzieci Interplastic biją Rekord Guinnessa!

 

fas3

W środę 23.XI.2016 na warszawskim Torwarze 5 000 dzieci uczestniczyło w Artur Siódmiak Camp. Tym samym, była to największa lekcja WF-u w trakcie której pobity został rekord Guinnessa.

Zajęcia opierały się głównie na ćwiczeniach związanych z piłką ręczną. Organizatorzy przygotowali 10 punktów, które odwiedzały kolejne grupy dzieci. Na każdym spędzały po 4,5 minuty pod okiem trenerów i wolontariuszy. Przede wszystkim miały okazję sprawdzić swoją skoczność, zwrotność i celność rzutu – także do bramek do piłki ręcznej, opatrzonych logo Interplastic!

fas2

Ze względu na dużą liczbę uczestników imprezy, poszczególne grupy ćwiczyły o różnych godzinach. W ciągu dnia na Torwarze pojawiali się znani byli i aktywni sportowcy, których szybko oblegały dzieci oraz ich opiekunowie z prośbą o autograf lub zdjęcie m.in. z pływaczką Otylią Jędrzejczak, specjalizującą się w kolarstwie górskim Mają Włoszczowską, wioślarzem Markiem Kolbowiczem, tenisistką Klaudią Jans-Ignacik, siatkarką Mileną Radecką, tyczkarką Moniką Pyrek, kulomiotem Tomaszem Majewskim, dyskobolem Piotrem Małachowskim, siatkarzami Andrzejem Wroną i Pawłem Zagumnym.

Z olbrzymiego zainteresowania i niesamowitej frekwencji, cieszył się Artur Siódmiak –  “Odnieśliśmy sukces. Na pewno na tym nie poprzestaniemy. Poprzeczkę będziemy sobie zawieszać jeszcze wyżej” – zapowiedział.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tę niesamowitą akcję a bramki do piłki ręcznej Interplastic były ważnym elementem w ustanawianiu rekordu Guinnessa!

 

więcej na temat bramek do piłki ręcznej przeczytasz na: https://www.interplastic.pl/bramki-do-pilki-recznej/