Bramki do piłki ręcznej: certyfikat IHF

Bramki do piłki ręcznej. Certyfikat IHF – co to jest?
Czy wiedziałeś, że obecnie na świecie jest tylko 5 firm, które produkują bramki do piłki ręcznej z certyfikatem IHF (Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej) ?

Wśród nich, od ponad 8 lat, jako jedyny polski producent, jest firma Interplastic.

 

Bramki do piłki ręcznej: certyfikat IHF – dlaczego warto zakupić bramki z certyfikatem?

 

bramki do piłki ręcznej z IHF

Certyfikat IHF (International Handball Federation) to poświadczenie, że profesjonalne bramki do piłki ręcznej o wymiarach 3,0x2,0 zostały oficjalnie uznane i zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej.

Przyznając nam certyfikat na bramki do piłki ręcznej, Federacja potwierdza,  że produkujemy je zgodnie z najwyższymi standardami IHF oraz w zgodności z aktualnymi przepisami.

Certyfikat wydawany jest na okres 12 miesięcy, więc wymaga stałego odświeżania. Gwarantuje to, iż w bramkach nie zostały wprowadzone istotne zmiany konstrukcyjne bez wiedzy specjalistów z Federacji.

Największe rozgrywki rangi Światowej takie jak Mistrzostwa Świata czy Olimpiada mogą rozgrywać się wyłącznie na bramkach, które posiadają certyfikat IHF.

Jeśli odpowiadasz za wyposażenie profesjonalnej hali:

- na której już odbywają się imprezy najwyższej rangi

- która aspiruje by stać się obiektem światowej klasy

i szukasz sprawdzonego producenta najwyższej jakości sprzętu sportowego – wybór wydaje się wyjątkowo prosty :) Serdecznie zapraszamy!

Więcej na temat bramek do piłki ręcznej przeczytasz na: https://www.interplastic.pl/bramki-do-pilki-recznej/

ihf2 ihf3